• TESTFIETS RESERVEREN KLIK HIER!

  Ebike testen actiebanner
 • WIJ ZIJN U GRAAG VAN DIENST!Bel of mail ons gerust ons team staat voor u klaar!OPENINGSTIJDEN EN WERKWIJZE KLIK HIER

 • BOSCH eBike ExpertAl meer dan 10 jaar ervaring met Bosch e-bike systemen!

 • Het juiste advies!Werner en Roger helpen u graag verder!

 • Riese & Müller E-bikesDe meest vooruitstrevende en hoogwaardige e-bike!

 • CUBE E-bikesMooie modern design, scherpste prijs!

 • FLYER E-bikesDe nieuwst generatie Flyer e-bikes, nu in onze showroom!Modellen

 • Cannondale E-bikesDe nieuwe generatie licht lopende e-bikes!

Heldenrol voor Flyer Upstreet 5 bij D&I Awards

01/02/2018

Met de Upstreet 5 wist Flyer te vakjury te overtuigen met het tot in detail uitgedachte totaalconcept, dat zich richt op veiligheid en comfort. De Flyer Upstreet 5 is echte alledaagse held. De Zwitserse E-bike onderscheidt zich door zijn talrijke innovaties. Het volledig op veiligheid en comfort gerichte totaalpakket verdient alle lof van de testers. Naast het hoogwaardige frame, de comfortabele zitpositie en de krachtige Panasonic aandrijving steken de voordelen van de Flyer Intelligent Technologie (FIT) boven het maaiveld uit.

 

SAMENSPEL OPTIMALISEREN
FIT is een technologie, die door Flyer in eigen huis ontwikkeld is en alle belangrijke fietscomponenten zodanig koppelt dat het onderlinge samenspel geoptimaliseerd wordt. De digitalisering van FIT vergroot de gebruiksvriendelijkheid en biedt nieuwe functies, zoals de aansluiting van de smartphone via Bluetooth. Zo maakt FIT op de Upstreet 5 onder andere volautomatisch schakelen mogelijk in combinatie met persoonlijk actieradius management, navigatie via de app en controle van de hartslag tijdens het fietsen. De jury was ook te spreken over de hoogwaardige afmontage.

 

NEGEN CATEGORIEËN
De Design & Innovation Awards worden sinds 2013 uitgereikt en zijn inmiddels uitgegroeid tot een prestigieuze vakprijs in Duitsland. De onderscheidingen worden toegekend in negen categorieën: Componenten (offroad), Componenten (Road), E-MTB, Equipment (offroad), Equipment (road), MTB’s, Racefietsen, Toerisme en Urban. Per categorie worden meerdere awards uitgereikt.

 

flyer-upstreet5-7-20-fit-design-innovation-award-2018-1280x853-600x400

AANGEPASTE OPENINGSTIJDEN EN WERKWIJZE TIJDENS LOCKDOWN

Beste klant, ondanks de lockdown verlening die is aangekondigd op dinsdag 12 januari jongstleden, is ons team u graag van dienst. Tijdens deze periode zijn onze openingstijden en werkwijze aangepast. lees onderstaand voor de actuele informatie!

 

VERKOOPAFDELING bel of mail ons gerust!

Beste klant,

Tijden de lockdown bent u, enkel op afspraak, van harte welkom in onze showroom. Gezien de enorme drukte werken wij in tijdslots van 30 minuten en ontvangen wij maximaal 2 personen per afspraak. Op deze manier proberen wij de wachttijd op een afspraak zo veel als mogelijk te reduceren. Wij rekenen op uw begrip! Een afspraak plant u telefonisch of u stuurt ons een email met uw contactgegevens en wij nemen contact met u op!

Afspraak maken bel, 046-4742966 en kies in het menu één van de onderstaande opties

 • Serviceafdeling, kies optie 1
 • Verkoopafdeling, kies optie 2

Of stuur een email naar,  info@sportieffietsen.nl

 

INFORMATIE / VRAGEN VERKOOPAFDELING

 • Per telefoon: 046-4742966 waarna u kiest voor optie 2 
 • Per email: info@sportieffietsen.nvermeld hierin altijd uw telefoonnummer!

Telefonisch bereikbaar van dinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur.

 

SERVICEAFDELING bel of mail ons gerust!

Ten tijden van de lockdown blijft onze serviceafdeling geopend. Hierbij willen wij wel opmerken dat wij tijdens deze periode UITSLUITEND werken op afspraak! Het ophalen en bezorgen van uw fiets verzorgen wij graag voor u!  Klik HIER voor meer informatie.
 

AFSPRAAK MAKEN SERVICEAFDELING

 • Per telefoon: 046-4742966 (vanaf 10.00 uur) waarna u kiest voor optie 1 
 • Per email: info@sportieffietsen.nl   vermeld hierin altijd uw telefoonnummer!
Openingstijden serviceafdeling  
Maandag gesloten  
Dinsdag 09.00 - 18.00 telefonisch bereikbaar van 10.00 - 16.00 
Woensdag 09.00 - 18.00 telefonisch bereikbaar van 10.00 - 16.00
Donderdag 09.00 - 18.00 telefonisch bereikbaar van 10.00 - 16.00 
Vrijdag 09.00 - 18.00 telefonisch bereikbaar van 10.00 - 16.00 
Zaterdag 09.00 - 16.00 telefonisch bereikbaar van 10.00 - 16.00 

Sluiten